To będzie wyprawa z magicznym „widzę Cię” już nie w tle, ale na pierwszym planie. Widzę Cię jako Istotę, widzę Cię jako Przyjaciółkę/Przyjaciela, widzę Cię jako Partnerkę/Partnera, widzę Cię bo Ty Jesteś i Ja Jestem. Jednocześnie widzę to co wokół mnie i widzę to co we mnie. JESTEM
Wkrótce szczegóły.
ZapraszaMY